0 ks
0 Kč
Bezplatná linka 800 140 144 info@fotopasti-fotopast.cz
Přihlásit Registrace

Revoluce na scéně fotopastí!

Vážení a milí kamarádi, zákazníci.

Je nám neskutečnou ctí, abychom Vám jako první na trhu v České a Slovenské republice představili novou řadu fotopastí společnosti UOVision. Jsme o to více rádi, že již nastal tento den, protože testování nám zabralo téměř 9 měsíců a bylo skutečně velmi těžké o tom zatím nemluvit a nechat si veškeré informace a data z testování a předdistribučních úprav pro sebe. Jedná se o úplně novou koncepci v systému technického fungování fotopastí, jejich použití, výkonu a nejšpičkovější kvality, jakou na trhu najdete a jakou představuje No.1 na globálním trhu fotopastí značka UOVision.

  Zároveň srdečně děkujeme českému zastoupení společnosti UOVision panu Kubovi za možnost přizvání k tomuto předprodejnímu testu. Skutečně pro nás byla čest přijít do styku s takovouto špičkovou technikou jako první. Zároveň je to pro nás velký závazek a vyznamenání za naši objektivní činnost během testů a za naše prodejní výsledky. Ne nadarmo jsme největším distributorem fotopastí na trhu.

 Pojďme se nyní podívat na konkrétní model, který znamená REVOLUCI ve fotopastech a to bez přehánění!

 

Fotopast  UOVision Glory LTE - Zcela nová koncepce fotopasti, revoluce na trhu

 Co je skutečně nové je to, že se jedná o fotopast pracující na nejrychlejší síti LTE, která je na trhu dostupná!

Ale pozor REVOLUCE začíná teprve u této novinky GLORY LTE ve způsobu odesílání snímků a videa. U všech fotopastí na trhu dnes nafocené fotky jsou odeslány na email , nebo mobil. Zde je postup jiný a jde ruku v ruce s nejmodernějšími trendy, které znáte z mobilů, tabletů atd. Tím způsobem je ukládání fotoografií na Cloudové úložiště. Je to prostě pecka a maká skvěle. A hlavně Vám to přináší tyto výhody jako uživateli: Záběry z cloudu si lze velmi jednoduše prohlížet, upravovat či mazat z jakéhokoliv zařízení prostřednictvím jednoduché aplikace. Navíc jako majitel (provozovatel) fotopasti můžete nadelegovat práva k přístupu do aplikace dalším osobám.

A pozor REVOLUCE dále spočívá v tom, že můžete prostřednictvím aplikace a cloudu měnit nastavení fotopasti  a to ve velmi široké škále včetně pořízení snímku na dálku – pecka, že? Zatím šlo podobné ovládání pouze pomocí SMS příkazů a přiznejme si, bylo to kostrbaté víc než dost a to se ve výrazu poměrně držím.

Aplikace je neskutečně přehledná a tak jednoduchá a intuitivní na ovládání, že jsme si to fakt užívali. (Jen pro doplnění – aplikaci do cloudu zkoušel i náš kamarád myslivec ve věku 72 let a vše skutečně zvládal levou zadní).

V závislosti na cloudovém řešení je zde další skvělá věc – úspora energie. U ostatních  modelů  fotopastí totiž musí být GSM modul neustále aktivní a to je prostě nápor na baterie. Zde je to naprosto v pohodě.

Jak jsme již zvyklí u fotopastí UOVision, nové modely plynule následují starší zaběhlé verze a jsou vždy posunuty o kus dál s tím, že to dobré fungující si ponechají a přidají něco navíc.

Fotopast UOVision GLORY LTE na tento způsob plynně navazuje, ale posunula se technicky. při zachování kvality zpracování, tloušťky profilu stěn, čipu, čočky, elektroniky ne o kroky dál, ale o GALAXII dál. Něco, co by takto fungovalo a změnilo styl použití a hlavně komfort obsluhy, tady ještě v naší branži nebylo. A to nám věřte, děláme v této branži 10 let a vše co trh nabízí nám prošlo rukama.

Za nás test proběhl na 5 hvězdiček z pěti plus půl navíc!!!!

 

Zároveň díky panu Kubovi z UOVision, že nás opět pozval k předprodejnímu testu a ladění parametrů pro český a slovenský trh. Bylo nám ctí být u zrodu něčeho takového, jako je fotopast UOVision GLORY LTE.

LTE – jak již název napovídá, fotopast pracuje a odesílá fota a POZOR i videa ve FullHD rozlišení na nejrychlejší možné dostupné síti, a to LTE! K tomuto snad jen pár slov - na trhu a v naší nabídce máme několik fotopastí, které fungují na síti 4G (zobrazit 4G fotopasti). Toto je však naprostý posun o 2 schody výše. Fotopast ani jednou během testů "nestávkovala", "nekousla se" a opravdu neskutečně rychle snímky zpracovala a odeslala.

Přísvit v noci – zde se výrobce držel ověřené klasiky - neviditelný přísvit a LED panel překryt pavučinou zabraňující odleskům. Ale pozor, vylepšení nastalo v délce nočního přísvitu. Pokud jsme nyní byli zvyklí na výkon u nejlepších fotopastí, a to fotopast UOVision UM595 a fotopast UOVision UM785 na 15 metrů, tak tady jsme na 17 a v ideálních podmínkách na 20 metrech! Pole diod je skutečně masivní a 100% neviditelné lidskému oku při provozu.

Rychlost odezvy – opět pokrok a zrychlení, proti původním modelům.

Skelet fotopasti - opět nejmasivnější na trhu aniž by fotopast vypadala humpolácky. Je to poměrně důležitý údaj, protože občas se stane, že při manipulaci fotopast shodíte na zem a tento skelet vydrží opravdu hodně.

Maskování – opět jak je u UOVision zvykem, naprosto precizní s citem provedené.

Tlačítka ovládání – velmi příjemná, intuitivní, reagují na stisk jako laboratorní přístroj – citlivě a jemně s okamžitou odezvou – opět neznáme zatím z jiného modelu

A teď to hlavní - způsob přenosu fotek a videí a ovládání: Jak jsme již zmínili jedná se o REVOLUCI - využití cloudového uložiště!

Cloud – fotopast ukládá fotky a videa do Cloudového úložiště a ne jako dosud, že je odesílala na email nebo MMS. A zde je ten uživatelský zlom. Hrozně dlouho jsme na něco takového čekali. V době, kdy se s nějakým cloudovým úložištěm setkal pomalu každý. REVOLUCE dále spočívá v tom, že můžete prostřednictvím aplikace a cloudu měnit nastavení fotopasti, a to ve velmi široké škále včetně pořízení snímku na dálku – pecka, že? Zatím šlo podobné ovládání pouze pomocí SMS příkazů a přiznejme si, bylo to kostrbaté víc než dost a to se ve výrazu poměrně držím.

Aplikace je neskutečně přehledná a tak jednoduchá a intuitivní na ovládání, že jsme si to fakt užívali. (Jen pro doplnění – aplikaci do cloudu zkoušel i náš kamarád myslivec ve věku 72 let a vše skutečně zvládal levou zadní).

V závislosti na cloudovém řešení je zde další skvělá věc – úspora energie. U ostatních  modelů  fotopastí totiž musí být GSM modul neustále aktivní a to je prostě nápor na baterie. Zde je to naprosto v pohodě.

 

Vhodnost použití je díky těmto vylepšením naprosto neskutečná.

 

Za nás musíme konstatovat zcela jednoznačně, při ohromné úctě ke Všem ostatním modelům všech skvělých značek na trhu, že toto je prostě něco, co jsme dlouho očekávali a opravdu to, co jsme ještě nikdy neměli v ruce. Opravdu špičková technologie v silně outdoorovém balení tak, jak jsme u fotopastí UOVision zvyklí.

Malá poznámka závěrem: Za devět měsíců testů, vylepšování SW a jeho uzpůsobení pro náš trh jsme se nesetkali s jediným "kousnutím" fotopasti, ani s jediným problémem technického rázu. Dále jsme se nesetkali ani s problémem při nastavení, jelikož vše je naprosto intuitivní. Jedná se opravud o velmi špičkový produkt a požehnejme mu spoustu spokojených zákazníků, protože si toto zaslouží.

 

U nás samozřejmě k této fotopasti UOVision GLORY LTE zdarma karta 32 GB, baterie, SIM karta, stahovací pásek, a luxusní nářadí dle vlastního výběru pro každého chlapáka!

 

Kontaktujte nás, pišě nebo nám volejte - moc se těšíme, protože tohle nás baví.

 

Kolektiv Fotopasti-fotopast.cz

Bezplatná telefonní linka 800 140 144

9 let na trhu
Ověřeno zákazníky
Garance kvality
Doprava zdarma
Dárky zdarma
Garance vrácení peněz
Bezplatná infolinka
Odborné poradenství
Množstevní slevy
Servis fotopastí
Rychlé doručení
NAstavení fotopasti zdarma
Novinky

Novinky

Predator XW Camo - dlouho očekávané naskladnění fotopasti s WiFi!

11.07.2019 -   Vážení přátelé, po dlouhých měsících, kdy jste u nás poptávali tuto TOP fotopast, nastal den D!   Ano, fotopast Predator XW Camo je skladem!   K... Více...


Fotopast s nejširším úhlem záběru na trhu!

17.04.2019 - Fotopast WildGuarder Watcher01-4G LTE širokoúhlá - nová fotopast od prémiové značky, která nabízí nejširší úhel záběru na trhu, neuvěřitelných 110°! Více...


FoxCam - první novinky roku 2019

07.03.2019 -   Vážení uživatelé fotopastí, milí kamarádi,   dovolte nám představit úplně nejčerstvější novinky a inovace, které doprovodila na trh s počátkem roku 2019... Více...


České fotopasti FoxCam

31.01.2019 - Vážení přátelé a kamarádi od fotopastí, je nám velkým potěšením Vám představit značku fotopastí, která Vás nadchne kvalitou a zpracováním detailu a přitom je nabízena za... Více...


Další novinky


Recenze

Novinky FOXcam

01.02.2019 -   Vážení přátelé, příznivci fotopastí, dovolte nám se ctí představit novou ambiciózní značku na našem trhu. Se ctí nejen proto, že jsme byli první kdo mohl produkty... Více...


Nové fotopasti ScoutGuard SG520 PRO a SG 520 PRO-W

26.09.2016 - Dovolte mi představit úžasnou novinku na českém trhu. Na náš trh přišly rovnou dvě skvělé novinky v oblasti levných fotopastí. Jedná se o modely ScoutGuard SG520 PRO a SG 520 PRO-W.... Více...


Recenze fotopasti ScoutGuard SG520

18.05.2016 - Recenze fotopasti ScoutGuard SG520 Vážení přátelé, Dovolili jsme si pro vás připravit podrobnější recenzi fotopasti ScoutGuard SG520. Začneme nejdříve pár technickými informacemi.... Více...


Novinka! Fotopast ScoutGuard SG520

05.05.2016 - Dovoluji si vám představit novinku mezi fotopastmi a to ScoutGuard SG-520. Jedná se o nejmenší fotopast na světě. Svoji velikostí se vejde do dlaně ruky. Fotopast je na 4ks alkalických... Více...


Další recenze


Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím