0 ks
0 Kč
Bezplatná linka 800 140 144 info@fotopasti-fotopast.cz
Přihlásit Registrace

NOVINKY 2021

 

Vážení přátelé, kamarádi, příznivci fotopastí,

 

tak jako každý rok, i letos jsme připravili ihned na začátku roku zajímavé novinky, které si myslíme, že řadu z Vás osloví a budou jistě příjemným zpestřením naší nabídky.

 

Samozřejmě není to tak, že bychom se na začátku roku rozhodli „tak tuhle fotopast začneme prodávat, ta vypadá skvěle“. Ale naopak celému tomuto procesu předchází několik kroků. Již v polovině roku 2020 jsme vytipovali nové produkty, které jsme ihned nakoupili a zařadili do našeho extrémně praktického testu. Ten probíhal od září do konce ledna. Na základě tohoto testu jsme vyselektovali několik opravdu zajímavých modelů. Nutno ještě podotknout, že v tomto testu jsem měli zařazeny fotopasti, které bereme jako velmi profesionální a skutečně kvalitní. Navíc s funkcemi, které nejsou zcela běžné u jiných modelů.

 

Z těchto náročných a důkladných testů jsme vyselektovali 3 produkty, za které dáváme ruku do ohně. Vždy se jedná o modely s uložením foto a video na SD kartu. Odesílání snímků na e-mail nebo mobil není u těchto fotopastí podporováno.

 

První model, který Vám představujeme, je fotopast od společnosti KeepGuard.

 

Fotopast KeepGuard KG795W

 

Hned na začátek začínáme tímto špičkovým modelem, je to skutečně profesionální kousek, který musí oslovit každého lovce, milovníka zvěře. Fotopast KeepGuard KG795W je totiž úžasná a jedinečná v jedné věci. Jako jediná (nebo určitě jako jedna z mála) na trhu dokáže pořizovat noční fotografie a video v denních barvách. Což je u monitoringu zvěře kolikrát důležitá, ale i skvělá funkce. Nehledě na výsledné fotografie, nad kterými, když je ukážete kolegům, si pěkně smlsnou a budou Vám jen tiše závidět.

 

Ukázka fotografií: (pro zvětšení klikněte)

 

 

 

 

Ukázka videa:

 

 

Barevných fotografií a videa je dosaženo stroboskopickým přísvitem. Tento typ přísvitu sice lidské oko vidí, ale zvěř na něj nijak nereaguje, což se můžete přesvědčit na našich videích a fotkách. 

Další skvělou funkcí je velmi rychlá odezva, která je pouhých 0,25 sec. Což z fotopasti KeepGuard KG795W dělá skutečně lovce zabijáka.

 

Fotky - viděli jste galerii fotek, které jsme pořídili? Nádhera, že?  Fotografie mají max rozlišení 30 MPX. No jen řekněte, která fotopast to má? Prostě paráda!

SD karta - další skvělá věc, kamera pracuje s SD kartami až do kapacity 64GB, takže obava z toho, že kartu velmi brzy zaplníte, je zbytečná.

Noční přísvit - dosvit je do vzdálenostech až kolem 20 – 30 metrů. To je také něco, na co nejsme u klasických fotopastí zvyklý.

 

Shrnutí:

Pokud jste člověk, který chce fotopast na monitoring zvěře, kde nevadí stroboskopický přísvit, tak tohle je model, který je formulí 1 v této skupině fotopastí. Zpracování fotopasti KeepGuard KG795W je již na první pohled na velmi vysoké úrovni. Funkce, které kamera nabízí jsou naprosto nadstandardní. Vypíchněme délku dosvitu, velikost paměťové karty, kterou lze použít a rychlost závěrky. No ale především luxus, který nám poskytuje pořízení barevných nočních fotografií a videí. Vaše album foto a video úlovků získá díky této fotopasti naprosto jiný rozměr.

Jedna věc nás ještě u fotopasti KeepGuard KG795W překvapila, a to je výdrž baterií. Upřímně, čekali jsme, že budeme k této fotopasti chodit velmi často měnit baterie. Leč opak byl pravdou a výdrž baterií je skutečně nadstandardní.

Osobní shrnutí – je to něco jiného, něco, co dělá pěkné barevné fotky a videa. Emoce při prohlížení těchto fotek jsou ihned také barvitější. Fotopast KeepGuard KG795W se doslova a do písmene stala miláčkem v naší sbírce fotopastí, kde jich za léta našeho působení prošly testem stovky modelů.

Když to shrneme velmi jednoduše, pět hvězd si tahle milá hračka jednoznačně zaslouží. Po všech stránkách TOP model. Pro další informace nebo objednání přejděte na produktovou kartu kliknutím na Fotopast KeepGuard KG795W.

 

Druhá fotopast je také ze stáje firmy KeepGuard.

 

Fotopast KeepGuard KG790

 

I tato fotopast pochází z dílny světově proslulého výrobce fotopastí, kterou je společnost KeepGuard. Jestli jste dočetli test předchozí barevné fotopasti KG795W tak věřte, že toto je její sestra, která je upravena pro neviditelné noční focení a video.

Fotopast KeepGuard KG790 opět vyniká již na první pohled velmi kvalitním zpracováním. Lícování plastů, jejich robustnost, těsnící prvky a jejich zpracování je opět TOP kvalita. 

 

Focení – tento model již pracuje s nejpoužívanějším typem blesku, a to je neviditelný blesk pro lidské oko ve spektru o vlnové délce 940nm. Jeho dosvit je opět impozantních 20 – 30 m. Což je opět něco, co není jen tak běžně k vidění.

Doba odezvy – obrovská rychlost spouště 0,25 sec

Foto rozlišení - max 20 MP.

Baterie – kapitola sama pro sebe – velká výdrž, opravdu až překvapující. Napájení 8xAA baterie.

Použití – pro monitoring zvěře a zabezpečení majetku před zloději a vandaly.

 

Shrnutí:  KG790 je také skvělá fotopast z dílny společnosti KeepGuard, tento model je skutečně velmi precizně řemeslně vyveden. Má neviditelný přísvit, krátkou dobu odezvy, velkou výdrž baterií, enormně dlouhý dosvit a velmi dobré ovládání.

Za nás opět palec nahoru a fotopast KeepGuard KG790 se stává dalším modelem, který se nestydíme prodávat. Pro další informace nebo objednání přejděte na produktovou kartu kliknutím na Fotopast KeepGuard KG790.

 

Třetí fotopast, která prošla testem, je z dílny značky OXE.

 

OXE WiFi lovec RD3019

 

Jako poslední fotopast, kterou jsme testovali a zařadili do sortimentu, je tato novinka od značky OXE. I zde jsme se dočkali něčeho ojedinělého a v dobrém slova smyslu překvapujícího. 

Jak již název napovídá. Fotopast OXE WiFi lovec RD3019 je obohacena o jednu opravdu vynikající funkci, kterou je stahování fotografií a videí do telefonu pomocí WiFi. Oceníte především tam, kde máte umístěnou fotopast v nějaké nepraktické výšce či jinak nepřístupném místě. Již nemusíte měnit krkolomným způsobem SD kartu, abyste si stáhli pořízené snímky. Jednoduše si pomocí Bluetooth aktivujete WiFi ve fotopasti a pomocí WiFi propojení s telefonem stáhnete fotky nebo videa.

 

Ukázka stahování snímků přes aplikaci do mobilního zařízení

Ukázka zobrazení stažených snímků ve složce v mobilním zařízení

 

 

Náhled fotografie v mobilním zařízení

 

Je to velmi praktické. Zároveň si nyní ale jistě někteří z Vás říkají: „To známe z modelů ScoutGuard SG520 PRO W“. Tady si ale dovolíme trochu oponovat.

 

ScoutGuard používá k přenosu drahou WiFi SD kartu. U modelu OXE WiFi lovec RD3019 je to vymyšleno naprosto jinak. Není potřeba pořizovat žádnou WiFi SD kartu, která je nespolehlivá a drahá. Používáte klasickou SD kartu, ale spojení je vázáno přímo na modul ve fotopasti. A aby nebyl neustále zapnutý a v pohotovosti, je tento modul po stáhnutí fotek po jedné minutě vypnut. Poté, pokud se chcete opět připojit tak aktivujete WiFi pomocí Bluetooth. To je opravu velmi jednoduché, praktické a intuitivní na obsluhu. Jen se divíme, že to již někdo nevymyslel dříve? Je vidět, že značka OXE je skutečně inovativní a opět je o kus vpřed před ostatními.

 

Dosah PIR - klasicky kolem 20 metrů (neviditelný přísvit). Tyto hodnoty též odpovídají té nejvyšší kategorie.

 

POZOR: bonbónek na konec.

Fotografie jsou v rozlišení 30MP (6320x4736), což je nesmírná pecka, ale hlavní, v čem tato fotopast OXE WiFi lovec RD3019 vyniká, je kvalita videa. A to pozor rozlišení videa je 4K (3840x2160p), 30fps!

 

Ukázka fotografií:

 

 

Shrnutí:

Fotopast OXE WiFi lovec RD3019 je vynikající a vysoce profesionální fotopast, která disponuje funkcemi, které nejsou zcela běžné u ostatních fotopastí. Video v rozlišení 4K, maximální foto rozlišené 30MP. Stahování fotografií a videa pomocí WiFi a velká výdrž baterií - to jsou funkce, pro které zatím nejsou ani kategorie u ostatních výrobců.

Za nás je tento model skutečně velmi povedený, technické zpracování je 1A. Intuitivní ovládání totéž. Prostě nemůžeme jinak, než opět udělit 5 hvězd. Jediné čeho byste se mohli někteří zaleknout, je anglické menu. Ale nebojte, i tak je ovládání a nastavení fotopasti velmi jednoduché, intuitivní a pohodlné. Pro další informace nebo objednání přejděte na produktovou kartu kliknutím na Fotopast OXE WiFi lovec RD3019.

 

Tak toto jsou první novinky roku 2021. Co jim říkáte?

 

Snažili jsme se opět vybrat to nejlepší, co prošlo bez jediného problému testem a opravdu funguje. Věřte, že v testu jsme měli 11 modelů fotopastí, z nichž prošly jen tyto 3 modely. Ostatní si nezaslouží místo na našem webu, ani u Vás.

Již nyní máme v testu několik Cloud fotopastí a fotopastí s odesíláním na email a MMS. Tak se těšte. V polovině roku opět zveřejníme.

 

Kolektiv Fotopasti-fotopast.cz

Bezplatná linka: 800 140 144

E-mail: info@fotopasti-fotopast.cz

 

9 let na trhu
Ověřeno zákazníky
Garance kvality
Doprava zdarma
Dárky zdarma
Garance vrácení peněz
Bezplatná infolinka
Odborné poradenství
Množstevní slevy
Servis fotopastí
Rychlé doručení
NAstavení fotopasti zdarma
Novinky

Novinky

NOVINKY 2021

15.02.2021 - Vážení přátelé, kamarádi, příznivci fotopastí Tak jako každý rok, i letos jsme připravili ihned na začátku roku zajímavé novinky, které si myslíme, že řadu z Vás osloví a... Více...


Videa a fotografie z OXE Gepard a KeepGuard KG795W

04.02.2021 - Vážení přátelé, příznivci fotopastí, přinášíme Vám další sérii fotografií a videí z fotopastí, které nám poslali naši spokojení zákazníci. Více...


OXE Spider 4G - fotografie od spokojeného zákazníka

29.01.2021 - Vážení příznivci fotopastí, uplynulo jen několik dní a ozval se nám další spokojený uživatel fotopasti OXE Spider 4G, pan Svatopluk. Poslal nám krásnou fotografii ze zahrady se... Více...


Ukázkové video z fotopasti OXE Spider 4G

26.01.2021 -   Vážení přátelé, velmi děkujeme našemu zákazníkovi, panu Milanovi, který nám poslal toto krásné video, které pořídil fotopastí OXE Spider... Více...


Další novinky


Recenze

OXE Spider 4G – Novinka podzim 2020

06.08.2020 -   Ahoj přátelé, kamarádi, příznivci fotopastí. Jak jsme již avizovali u minulých novinek značky OXE, že se máme těšit na další skvělý model, tak ten okamžik je tu!... Více...


OXE Panther 4G - Novinka 2020

03.02.2020 -   Ahoj přátelé, kamarádi, příznivci fotopastí. Jak jsme již avizovali u minulé novinky fotopast OXE Gepard, společnost OXE přišla na trh s dalším modelem. Tentokrát se... Více...


OXE Gepard - model 2020, podrobná recenze!

03.02.2020 - 2020 ve stylu OXE – návrat legendy   Ahoj přátelé, kamarádi, uživatelé a příznivci fotopastí. je to téměř neuvěřitelné, ale stalo se něco nečekaného a velmi... Více...


Novinky FOXcam

01.02.2019 -   Vážení přátelé, příznivci fotopastí, dovolte nám se ctí představit novou ambiciózní značku na našem trhu. Se ctí nejen proto, že jsme byli první kdo mohl produkty... Více...


Další recenze


Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím